Službene e-mail adrese studenata na fmk.edu.rs

Svi sadržaji vezani za kurseve na FMK (najčešće blogovi za kurseve) ubuduće će biti pristupačni samo studentima i nastavnicima našeg Fakulteta. Pristup je moguć preko navođenja traženih podataka za službenu e-mail adresu na fmk.edu.rs (username, password).

Studenti koji još nemaju službene e-mail adrese mogu ih otvoriti ili slanjem e-mail poruke našem IT admistratoru na adresu admin@fmk.edu.rs (navesti ime i prezime, uz broj indeksa), ili lično u kancelariji IT administatora na II spratu.

Ovo važi kako za redovne studente, tako i za polaznike studija na daljinu.

Od prošle jeseni ovo je četvrta po redu – i poslednja – informacija o otvaranju službenih e-mail adresa za studente. Fakultet neće snositi odgovornost ukoliko student ne ispuni ovu svoju obavezu i bude mu stoga onemogućen pristup pomenutim sadržajima. Podsećamo takođe studente i sve naše saradnike da za službene e-mail poruke koriste ove svoje adrese, a ne svoje privatne.