Otvoreni kurs “Novi žanrovi teorije/umetnosti” na doktorskim studijama FMK!

Fakultet za medije i komunikacije vas poziva na otvoreni kurs Novi žanrovi teorije/umetnosti na programu doktorskih studija Transdisciplinarne studije savremene umetnosti i medija, koji će prof. dr Miško Šuvaković održati tokom zimskog semestra 2016. godine na FMK u Beogradu (Karađorđeva 65).

Uvodno predavanje zakazano je za četvrtak, 27. oktobar 2016. od 17.30 do 19.15h.

Učešće na kursu je besplatno i otvoreno za sve zainteresovane, odnosno za prvih 15 prijavljenih učesnika. Prijavu možete poslati na mejl fmk@singidunum.ac.rs.

Pohađajući kurs Novi žanrovi teorije/umetnosti studenti će biti upoznati sa transdisciplinarnim teorijskim i umetničkim praksama u savremenom globalnom prostoru i savladaće kritičke metode interpretacije i rasprave umetničkih i medijskih vrsta, disciplina i transdisciplinarnih odnosa u savremenoj umetnosti i teorijama umetnosti/medija.