Radionica “Mind the Mind – to Combat the Stigma of Mental Disorders“

Pozivamo vas da prisustvujete radionici “Mind the Mind – to Combat the Stigma of Mental Disorders“  koju organizuje tim Inicijative socijalnog uticaja (Social Impact Initiative team) Evropske federacije studenata psihologije (EFPSA SII). Srbija je jedna od mnogih evropskih zemalja koje učestvuju u organizaciji kampanje Mind the Mind – to Combat the Stigma of Mental Disorders. Kampanja se sastoji od edukativne radionice i sadržaja na socijalnim medijima, kreiranim kako bi se olakšala implementacija psihološkog znanja i postigao pozitivan i značajan uticaj na društvo.
Radionica će se održati 15.12. u sali 3 od 17h i namenjena je studentima FMK. Preporučljivo je da to budu studenti koji ne studiraju psihologiju, s obzirom da se oni mnogo detaljnije bave ovom temom na svojim studijama i oni su i volonteri koji drže ovu radionicu.

Vidimo se!