Klub studenata psihologije: “Psihoterapija savremenog života”

Klub studenata psihologije „Akcioni potencijal“ vas poziva na predavanje geštalt psihoterapeuta Nikole Krstića „Psihoterapija savremenog života“.
Predavanje će se održati 23.maja u 19 časova, u Sali 8 na 4. spratu FMK-a.
Predavanje je besplatno i otvoreno za sve zainteresovane.

Na psihoterapijsku stolicu stavljamo savremeni način života, u nadi da ćemo odgovoriti na pitanje kako njegovi novi uslovi, vrednosti, navike i običaji utiču na kretanje čoveka. Da li psihopatologija, statistički gledano, nezadrživo postaje „normalno“ stanje? Šta savremeni čovek može da nauči iz psihoterapijskog iskustva? Sa kojim se preprekama savremeni čovek susreće tokom potrage za autentičnošću, pravljenja prostora za razumevanje i izražavanje sebe, tokom nalaženja načina za posvećenost?

Nikola Krstić je diplomirao filozofiju na Univerzitetu u Beogradu, ima zvanje geštalt psihoterapeuta u okviru evropskog akreditovanog instituta za psihoterapiju Geštalt Studio Beograd. Već deset godina se bavi psihoterapijom i kvalitativnim proučavanjima savremenog načina života i psihoterapijske prakse.