IV Godišnja izložba studenata Departmana za digitalne umetnosti

Pozivamo vas na otvaranje četvrte Godišnje izložbe studenata Departmana za digitalne umetnosti FMK u ponedeljak, 3. jula 2017,  u galeriji PRO3OR (Koče Popovića 9) u 19 časova.

Izložba obuhvata godišnju prezentaciju najuspešnijih studenata osnovnih i master studija na usmerenjima vizuelne komunikacijefilm/videofotografijaprimenjena muzikagejming.

Na otvaranju će biti uručene pohvale najuspešnijim studentima.

Studijski program Digitalne umetnosti na Fakultetu za medije i komunikacije je interdisciplinarni, cross-media program koji omogućava sticanje praktičnog i teorijskog znanja iz oblasti digitalnih medija: fotografije, filma/videa, vizuelnih komunikacija i zvuka. Ovaj studijski program ima za polazište istraživanje kreativnog mišljenja, povezivanje praktičnog i teorijskog znanja kao i povezivanje kritičkog i kreativnog mišljenja. U fokusu programa je razvijanje kreativnih i kritičkih sposobnosti kao budućih kreativnih stručnjaka u domenu digitalnih medija.

Izložba će biti otvorena do 13. jula 2017.

Pozivamo sve zainteresovane da posete izložbu studenata FMK — dobro došli!